Mazda automatic transmission repair

تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا (mazda) نمونه دیگری از خدماتی است که توسط مجموعه ی گلستان به صورت تخصصی انجام میشود. مجموعه ی ما با در اختیار داشتن تعمیرکاران حرفه ای و با سابقه توانسته است رضایت مشتریان خود را به میزان زیادی جلب نماید. خدمات ما در سریع ترین زمان با قیمت بسیار مناسب انجام خواهد شد تا همزمان در زمان و هزینه های شما صرفه جویی شود کافی است یکبار به ما اعتماد کنید.

ایرادات گیربکس اتوماتیک مزدا

خطاها و مشکلات گیربکس اتوماتیک مزدا (mazda) را جدی بگیرید و هنگام مواجه شدن با هرگونه ایراد در اولین فرصت خودروی خود را به تعمیرگاه ببرید، زیرا در صورت بی توجهی و ادامه دادن رانندگی در همان وضعیت ممکن است خرابی گیربکس گسترده تر شود و در آینده هزینه چند برابری روی دوش شما بگذارند. از علامت های خرابی گیربکس اتومات میتوان به زوزه کشیدن آن، گاز هرز خوردن، در حالت پارک گیر کردن دنده، لرزیدن خودرو هنگام شروع حرکت و تقه زدن گیربکس اشاره کرد. اگر ایراد خودروی شما شدید تر بود باید دست از رانندگی با آن بکشید و خودرو را با یدک کش به تعمیرگاه ببرید.

زمان سرویس دوره ای گیربکس مزدا

زمان تعویض روغن گیربکس اتوماتیک بستگی به شرایط رانندگی و میزان کیلومتر طی شده ی شما دارد. درسته که معیار تعویض روغن بر اساس میزان کارکرد کیلومتر خودرو میباشد اما شیوه ی رانندگی و میزان ترافیک هم در تعیین زمان آن تاثیر گذار میباشد.
رانندگی در سربالایی ها و ترافیک باعث بالا رفتن دمای گیربکس میشود و از این رو زمان تعویض روغن را جلوتر می‌اندازد. به همین ترتیب رانندگی اصولی، تعویض مناسب روغن و مواردی از این قبیل نیز در تعیین زمان سرویس های دوره ای گیربکس خودرو تاثیر گذار هستند. اما بطور کلی زمان پیشنهاد شده برای انجام سرویس های دوره ای بین هر 25 تا 40 هزار کیلومتر و برای تعویض روغن بین 30 تا 40 هزار کیلومتر میباشد.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا برای دارندگان این خودرو سوال پر اهمیتی است. این موضوع بستگی به خرابی خودروی شما و نوع مشکل دارد. زمان تعمیرات و همچنین تعویض قطعات گیربکس در صورت نیاز هم از عوامل تاثیر گذار در هزینه تعمیرات خودروی مزدا میباشند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *