Lifan automatic gearbox repair in Karaj

تعمیر گیربکس اتوماتیک لیفان بصورت تخصصی توسط مجموعه ی گلستان با قیمت عالی انجام میشود. خودروهای گیربکس اتوماتیک به دلیل اینکه سیستم برقی پیچیده تری نسبت به خودرو های گیربکس معمولی دارند، باید توسط افراد متخصص و مجرب تعمیر و سرویس شوند چرا که در غیر این صورت ممکن است آسیب بیشتری ببینند و هزینه های تعمیرات آن نیز چند برابر شود. مجموعه گلستان با در اختیار داشتن تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای تعمیرات گیربکس اتوماتیک لیفان را با روش های استاندارد برای شما عزیزان انجام میدهد.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک لیفان

عیب ها و خطا های گیربکس اتوماتیک لیفان را لازم است جدی بگیرید و در اسرع وقت آن را به تعمیرگاه ببرید تا در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید. از علائم خرابی گیربکس میتوان به بریده شدن شفت گیربکس، تقه زدن آن، زوزه کشیدن گیربکس، گاز هرز خوردن، گیر کردن دنده در حالت پارک، خلاص شدن گیربکس، لرزش خودرو هنگام حرکت و قرار گرفتن دنده در حالت اضطراری اشاره نمود و در صورتی که با هر کدام از این علائم مواجه شدید در اسرع وقت خودروی لیفان خود را به تعمیرگاه ببرید. همچنین در حالت هایی که خرابی شدید تر بود باید آن را با یدک کش به تعمیرگاه برد.

زمان سرویس های دوره‌ای گیربکس اتوماتیک

سرویس دوره‌ای گیربکس اتومات لیفان به زمان و همچنین کارکرد کیلومتر بستگی دارد. اما بطور کلی زمان پیشنهادی برای انجام سرویس های دوره ای بین هر 30 هزار تا 40 هزار کیلومتر میباشد. البته میزان ترافیک و شرایط رانندگی هم در تعیین زمان سرویس های دوره ای تاثیر گذار هستند. همچنین تعویض روغن، رانندگی اصولی و انجام سرویس های منظم در افزایش عمر قطعات گیربکس تاثیر بسزایی دارند.

زمان مناسب تعویض روغن گیربکس

روغن گیربکس یکی از مواردی است که در خودرو های اتومات باید به آن توجه زیادی کرد. در واقع روغن گیربکس به عنوان روان کننده برای بخش های متحرک گیربکس به کار می رود. همچنین این مایع به عنوان خنک کننده در خودرو های اتومات مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا تعویض روغن گیربکس بر اساس کیلومتر طی شده صورت میگیرد و هر 30 هزار کیلومتر تا 40 هزار کیلومتر انجام شود.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک لیفان

احتمالا تا کنون این متن را خوانده اید گیربکس اتوماتیک خودروی لیفان شما دچار خرابی و ایراد شده است و به دنبال تعمیر آن هستید و از این رو هزینه تعمیرات آن هم برای شما سوال مهمی میباشد. هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک لیفان به نوع خرابی و ایراد و عوامل زیادی وابسته دارد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و آن ها هزینه تقریبی تعمیرات را به شما عزیزان میگویند اما برای بررسی بهتر و دقیق تر باید به محل تعمیرات بیایید.

تعمیر گیربکس اتوماتیک لیفان با مجموعه گلستان

تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک انواع سواری های لیفان از قبیل 820، 620، 520، ایکس 60، ایکس 50 و غیره توسط مجموعه گلستان انجام میشود. تعمیرکاران ما با علم و تجربه ای که دارند گیربکس شما را با تجهیزات و روش های استاندارد اقدام به تعمیر آن میکنند و تنها در صورت نیاز به تعویض قطعه از بهترین کیفیت آن ها با مناسب ترین قیمت استفاده خواهند کرد. علاوه بر این ها خدمات ما در سریع ترین زمان ممکن با قیمت بسیار عالی انجام میشود تا در وقت ارزشمند شما عزیزان نیز صرفه جویی شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید در بخش تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *