MVM automatic transmission repair

خودرو های گیربکس اتومات به دلیل اینکه سیستم الکتریکی پیچیده تری دارند هنگام ایجاد مشکل باید بدست افراد با تجربه و متخصص تعمیر شوند. چرا که در غیر این صورت ممکن است آسیب های بیشتر ببینند و هزینه تعمیر آن چند برابر شود. مجموعه ما با تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای خود تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام را با ضمانت و قیمت عالی انجام میدهد.

مشکلات گیربکس اتوماتیک mvm

همیشه عیب ها و خطا های گیربکس اتومات ام وی ام را جدی بگیرید و در سریع ترین حالت ممکن به تعمیرگاه مراجعه کنید. در صورتی که برای گیربکس مشکلی پیش آمده باشد و شما به رانندگی خود ادامه دهید، ایراد های آن بیشتر و گسترده تر میشود و میتواند هزینه تعمیرات آن را نیز چند برابر کند. بسیاری از صاحبان خودروی ام وی ام با مشکلات مشترکی در رابطه با گیربکس اتوماتیک خود مواجه میشوند و دلیل این مشکلات را نمیدانند. در ادامه ما به بررسی برخی از مشکلات متداول گیربکس های اتومات ام وی ام می پردازیم…

گاز هرز خوردن گیربکس

اگر گیربکس اتوماتیک خودروی شما گاز هرز میخورد مشکل آن می تواند به دلیل خرابی سنسور های گیربکس باشد. همچنین کمبود روغن گیربکس و نرسیدن روغن کافی به پشت کلاچ‌ها، کثیفی فیلتر و فرسودگی صفحه کلاچ ‌ها نیز میتوانید از دیگر دلایل آن باشد.

خلاص شدن گیربکس اتومات

علت این اتفاق می تواند افزایش دمای روغن گیربکس در ماشین باشد. معمولا در صورتی که دمای گیربکس از حالت استاندارد بالاتر باشد این اتفاق رخ میدهد. در واقع بالا رفتن دمای آن می تواند به علت رانندگی کردن در ترافیک یا سربالایی با شیب تند باشد. البته خرابی سیستم خنک کننده ماشین هم میتواند یکی از دیگر از دلایل این اتفاق باشد.

ایجاد ضربه در زمان شروع حرکت خودرو

این مشکل نیز اغلب به دلیل بالا رفتن دمای خودرو که به دلیل رانندگی در سربالایی یا ترافیک ها می باشد پیش می آید. در این حالت نیازی به باز کردن گیربکس نیست و تعمیر آن هم وقت زیادی نمی برد.

گیر کردن دنده در حالت پارک

در صورتی که دنده ی خودروی شما در حالت پارک گیر میکند،می تواند ایراد آن به دلیل نبود برق یا خالی بودن باتری یا خرابی سلکتور خودرو باشد.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام

احتمالا تا حالا که این متن را مطالعه کرده اید، گیربکس اتوماتیک خودروی ام وی ام شما هم دچار خرابی و ایراد شده است و می خواهید آن را تعمیر کنید و از این رو هزینه تعمیرات آن هم برای شما سوال میباشد. با توجه به اینکه ام وی ام خودروی چینی میباشد و قطعات آن در کشور به سختی پیدا می شود، هزینه ی تعمیرات آن کمی بالاتر از بقیه خودرو ها محاسبه میشود.
البته هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک ام وی ام به مشکل، نوع خرابی و عوامل زیادی هم بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و آن ها به صورت حدودی هزینه تعمیرات را به شما عزیزان اعلام می‌ نمایند اما برای بررسی دقیق تر باید به تعمیرگاه ما مراجعه کنید.

گیربکس اتوماتیک ام وی ام

هرگونه از تعمیرات گیربکس اتوماتیک ام وی ام را به ما بسپارید!
تعمیرکاران و متخصصان ما با تجربه و دانشی که دارند گیربکس شما را با تجهیزات و روش های استاندارد باز میکنند و اقدام به تعمیر آن میکنند و تنها در صورت نیاز به تعویض قطعه از بهترین و با کیفیت ترین نوع آن استفاده خواهند کرد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *